Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Přípravek na řetězy COMPLETE

Přípravek na řetězy COMPLETE Sada pro snýtování a roznýtování standardních řetězů 420,428,520,525 a 530. Umožňuje pouze rozlisování spojek řetězů s vr... celý popis
Dostupnost
do 2 dnů
1 399 Kč
1 156 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:VIC-14114-MŘ
Kompletní specifikace

Přípravek na řetězy COMPLETE

Sada pro snýtování a roznýtování standardních řetězů 420,428,520,525 a 530. Umožňuje pouze rozlisování spojek řetězů s vrtaným čepem. Sada je vhodná také na dělení nebo zkracování rozvodových řetězů

 

Návod pro snýtování řetězu:

 1. Do obou volných konců řetězu zasuňte čepy vnějšího článku. Nezapomeňte na důkladné promazání vnitřku pouzdra, čepů a těsnících kroužků. Při zasouvání vnějšího článku do pouzder zabraňte setření mazadla z otvorů pouzder a poškození těsnících kroužků.

 2. Nalisování boční destičky - do nýtovačky vložte obě destičky přípravku - první destičku s otvory pro čepy nasaďte na konec části se závitem, druhou destičku nasaďte do spodní části nýtovačky. Pečlivě se ujistěte, zda všechny části spojky a nýtovačky jsou správně nasazeny popř. správně doléhají na vnější destičky spojky. Začněte utahovat nýtovačku klíčem a průběžně kontrolujte destičky řetězu. Destičky by měly mít stejnou výšku či polohu, jako ty vedlejší. POZOR na přelisování spojky - ve většině případech je nevratné.

 3. Roznýtování čepů - současné spojky mají na konci čepu měkčí materiál. To znamená, že k nýtování není potřeba velké síly. Vždy nýtujte řetěz přiměřenou silou a průběžně kontrolujte stav spojky. Při roznýtování jednotlivých čepů do spodní části nýtovačky nasaďte díl s otvorem na čep. Díl nýtovačky s kulatým koncem je pro roznýtování (roztažení) čepu spojky. Na tento díl nasaďte pružinku a vložte do části se závitem. Každý čep pak nýtujte jednotlivě.

Videonávod snýtování řetězu:

http://www.youtube.com/watch?v=3gdLWZ9fcQ4

http://www.youtube.com/watch?v=9vhZTQDx8i0